Krok 2. Wprowadzenie danych do założenia konta

Załóż darmowe konto
Pola zaznaczone gwiazdką są wymagane (*).
Dane do założenia konta
Konta można zakładać TYLKO w przyjętym, jednolitym schemacie, czyli CAŁY adres email należy wpisać MAŁYMI LITERAMI, BEZ POLSKICH LITER, NAJPIERW nazwisko następnie KROPKA i imię ! Dokładnie tak jak poniżej ! Inaczej założone konto nie będzie aktywowane.

nazwisko.imie@farmacja.pl

Lepiej nie używać podwójnych nazwisk, gdyż adres robi się zbyt długi i skomplikowany. Jeżeli jednak ktoś nie chce zrezygnować z podwójnego nazwiska proszę nazwiska rozdzielić myślnikiem według następującego schematu:

nazwisko1-nazwisko2.imie@farmacja.pl

01. *Adres:
@farmacja.pl
02. *Hasło:
03. *Powtórz hasło:
Hasło powinno być kombinacją liter oraz cyfr.
Dane osobowe
04. *Imię:
05. *Nazwisko:
06. *Miasto:
07. *Kod pocztowy:
08. *Ulica:
09. *Numer:
10. Tel. stacjonarny:
11. Fax:
Jeżeli zostanie podany numer telefonu komórkowego prześlemy powiadomcie SMSem o aktywacji konta i ewentualne inne ważne informacje w przyszłości, jak np. przypomnienie hasła. Numer proszę wpisać w schemacie +48 123456789.
12. Tel. komórkowy:
13. Inny email:
14. Ewentualne uwagi:

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Kont pocztowych oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INTERPHARM.com.pl, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług pocztowych i Polskiego Portalu Farmaceutycznego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INTERPHARM.com.pl w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji reklamowych, handlowych i innych wysłanych przez INTERPHARM.com.pl w imieniu własnym lub na zlecenie partnerów biznesowych.